Megoldatlan

Szeméttel van tele a Margitsziget partja

FRISSÍTÉS 2022.08.26.:
FKF válasza:
Tájékoztatjuk, hogy a Duna-meder és sziklás területeinek takarítása nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

---------------

Elképesztő állapotok uralkodnak a Margitsziget partjain (a sziklás partrészre gondolok a setánnyal, ahová a futóút mellől lépcsőkön lehet lemenni). A sziget déli szakaszát (Margit-híd felé) kb. 1 km-re lesetáltuk mindkét (kelet és nyugati) oldalon. Egyszerűen döbbenet, ami ott van... Törött piás üvegek százai, szétdobált konzervek, műanyagok. Nincs egyetlen (!!!)négyzetméternyi terület, ahol nem ropog az ember talpa alatt a törött üveg.
Fokozottan balesetveszélyes, taszító, gusztustalan és fertőzésveszélyes, embernek és állatnak egyaránt könnyen szétvagdoshatja a lábát. Ez a mennyiség nem nehány nap termése, itt hosszú hónapok óta vagy akár évek óta nem takarítjak a környezetet!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Budapest Sirály Csónakház 23600/8 Margit sziget

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A bejelentésben szereplő, szemetelésből származó lakossági hulladékok
    nem akadályozzák a vízelvezetést
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Társaságunk az árvízvédelmi
    létesítmények üzemeltetőjeként, a vízelvezetést akadályozó idegen
    anyagok eltávolítását végzi el.

    A bejelentésben sz
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés leírását "Elképesztő állapotok uralkodnak a Margitsziget partjain (a sziklás partrészre gondolok a setánnyal, ahová a futóút mellől lépcsőkön lehet lemenni). A sziget déli szakaszát (Margit-híd felé) kb. 1 km-re lesetáltuk mindkét (kelet és nyugati) oldalon. Egyszerűen döbbenet, ami ott van... Törött piás üvegek s...

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • M Andrea hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Otocolobus Manul!
    Remek építő jellegű hozzászólás volt. Ott van a pontos helyszín a bejelentés leírásában, csak el kellett volna olvasni.
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát ez alapján a kép alapján biztos megtalálják majd.....
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés nevét "Törött üvegek százaival és szeméttel van tele a Margitsziget partjai!!!"-ról "Szeméttel van tele a Margitsziget partja"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a Duna-meder és sziklás területeinek takarítása nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékes...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • M Andrea bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Illegális hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Jakab József utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bűz és szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szivacs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Pasaréti út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére