Válaszra vár

Felfestés hiánya

Sziasztok, a Stefánia út Hungária felőli végén, ahol a volán buszok bekanyarodnak a pályaudvarra, van egy járdasziget az úttesten, amin keresztül halad a Stefánia kerékpárútja is. Itt a kerékpárút enyhén irányt vált, azonban ez nem igazán vehető észre, mert hiányzik a felfestés az úttestről és a járdasziget padkájáról is. A Stefánia felől a Hungária felé haladva a helyismerettel nem rendelkező kerékpáros könnyen ráfuthat a padkára. A Hugária felől érkezők pedig a bringa út közepére érkeznek, mert nem látszik a sávelválasztás sem. Jól jönne ide egy felfestés, ami pontosan kijelöli a bringaút nyomvonalát és egy sávelválasztó felfestés is. Előre is nagyon köszönöm a közbenjárásotokat. :)

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Hungária krt. 58

Hozzászólások

  • Rózsa Ábel elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Széles Ildi bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére