Megoldásra vár

Feneketlen-tavi sivatagos játszótér

A Feneketlen-tavi játszótéren megrongálódott a homokozók szélén több cölöp. A játszótér amúgy sincs leburkolva, csak murva lett kiszórva mindenhová, ami most a széthordott homokkal keveredik. A homokozóban már lassan nem marad homok. A babakocsik megrekednek a homokban, a szél az emberek arcába fújja a homokot, minden játszóterezés után cipőtakarítás következik. Ocsmány poros, homokos, sivár, elhanyagolt, igénytelen grund az egész.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, 1110-Villányi út - Tas vezér utca

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a játszótéren a homokozó rönkszegélyének felújítása 2023-ban fog megvalósulni. A munkálat elvégzéséig szíves türelmét kérjük.

    Tisztelet...
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére