Megoldásra vár

kiszáradt facsemete az Etele-Tétényi kereszteződésnél

Ebből a facsemetéből a jelek szerint már nem lesz fa, kérjük a cseréjét!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Tétényi út 63

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. szeptember 7., szerda 12:31
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Csipak Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Vincellér utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdára ki lógó akác

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére