Válaszra vár

Jászai Mari tér

A Jászai Mari téren a két parkot összekötő átjáró tele van firkálásokkal, graffitikkel, szeméttel, kérek szépen egy alapos takarítást.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Margit híd

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • K. Sándor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Margit híd

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Barányi György
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Hajós Alfréd sétány (XIII. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Váci út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére