Megoldásra vár

Ürülék és szemét

Anonim Járókelő

Szemét és ürülék különböző formái a jelzett területen. Elég undorító.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér M

Hozzászólások

  • Krappancsák Hugó hozzászólt a bejelentéshez.

    Klassz a sablonválasz, kösz.

    A felelős lakossági magatartás az pont az, hogy felhívjuk az illetékesek figyelmét a problémára.

    Nem a lakosság szarja össze a metróépület hátsó részét, a liftet, a zugo...
  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Társaságunk a Közszolgáltatási Szerződése alapján, az abban meghatározott gyakoriság szerint gondoskodik többek között a Széll Kálmán tér takarításáról. Mun
    ...
  • Krappancsák Hugó hozzászólt a bejelentéshez.

    A felújítás előtt ígéret volt a probléma megoldására, kezelésére.
    Nem az a megoldás, hogy rendre beslagozzák a fekáliát a rácson át a metróba.
    Az ide jutást, vagy a takaró hatást kellene kiküszöbölni.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lomtalanítás utáni állapotok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Vad lomtalanítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Branyiszkó út (II. kerület)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Lomtalanítás után

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Pasaréti út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére