Megoldásra vár

Gyalogos átkelőhely jelzés kopott

Anonim Járókelő

A gyalogos átkelőhely festése az útszakaszon kopott.
Oké hogy van tábla, de azért néztem, hogy hol is kell átmenni szabályosan az úttesten.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kondorosi út 2-a. B

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
    átfogó közlekedésbiztonsági forgalmi rend módosítás arra a szakaszra pont rá fér, a kanyarban is szaguldó autók miatt a gyalogos átkelés sokáig tart ez remélem akkor megoldódik.
    Üdv. H.Tímea
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét!

    Tájékoztatjuk, hogy a gyalogos-átkelőhely felújítását még ebben az évben el fogjuk végezni egy átfogó közlekedésbiztonsági forgalmi rend módosítás kapcsán
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére