Megoldásra vár

Elhagyott Opelek

Anonim Járókelő

A Műegyetem rakparton az A38 hajòàllomàsal szembeni parkolòban àll ez a zöld F Astra, Combi ès ez a kèk romàn rendszàmù G Astra mivel fizetős lett az övezet. Emiatt kaptak legalàbb 5 büntető csomagot nem tudom hogy van e èrvènyes műszakiuk, de hogyha nincs akkor jò lenne őket elszàlìtani mert a környèket elleptèk az ilyenek. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Egyetemváros - A38

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szuper!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    HIV.SZ: 00107295

    Az 2022. augusztus 14. napon, Újbuda Közterület-felügyelete részére, elektronikus úton továbbított bejelentésével kapcsolatosan mellékletben megküldöm a válaszle
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A magyar eltünt a romàn mèg ott van a kèpen làthatò büntetès mennyisèggel.
    Egyèbkènt a környèkbeli autòk 99%-àn van legalàbb 1 büntető csomag.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő,
    A pontos címet vagy a térképen lévő piros jelölő mozgatásával tudod beállítani, vagy ha a címsorba elkezded beírni a címet (utcanév házszám), majd a térkép által felajánlott címet (a...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    XI.kerületi közter az illetèkes neki küldjètek majd el.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kèrlek aki tapasztltabb ìrja meg hogy hogy kell normàlisan beàlìtani a cìmet
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Valamièrt nem engette megadni a helyes cìmet a Műegyetem rakpart ès a Magyar tudòsok körùt sarkàn lèvő parkolò helyes cìm. Elnèzèzèst uj vagyok.
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Fiesta

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Albert utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Focus

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Andor utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére