Válaszra vár

Hiányzó utcanévtábla

Anonim Járókelő

A Hadrianus utca utcanévtábla hiányzik. Kérem pótolják! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Római oszlop

Hozzászólások

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését!
    Megkeresésével kapcsolatban tájékoztatni szeretném, hogy megvizsgáljuk a bejelentett helyszínt és amennyiben indokolt, meg fogjuk tenni a szükséges intéz
    ...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Nagyon beszakadt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Olvashatatlan

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Jós utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rongált oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Heltai Jenő tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére