Megoldott

Kidöntött tábla

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes!

Megállni tilos tábla, tűzoltási felvonulási terület kiegészítő táblával oszlopostul eltűnt. Kérem a tábla pótlását az épület tűzoltási felvonulási területének szabadon tartása biztosítása végett.
Köszönöm!

24 Akácfa St
https://maps.app.goo.gl/9AwgipC4e2QZzajF9

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Akácfa u. 24

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolták, köszönöm!
  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Észrevételét köszönjük, a jelzőtáblák pótlására intézkedünk.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image003.png@01D11566.A77E1300]
    e-mail:
    ...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Folytonos sárga vonal fel van festve.
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kötelező haladási irány tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rottenbiller utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidölt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapest Közút
    Rózsa utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hiányzó tükör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Demeter Márton
    Illetékes: Budapest Közút
    Wesselényi utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére