Megoldásra vár

Pusztuló növényzet

FRISSÍTÉS, 2022.08.17.

BKM FŐKERT Kertészeti Divízió válasza:Szerémi út zajárnyékoló fal felőli oldala nem tartozik Társaságuk kezelésébe.
------------------------------------------------

A Szerémi út mentén is száradnak a fák, sövény. Ez itt a Hengermalom-Szerémi út melletti szervizút sarkánál a szelektív hulladékgyűjtő sziget melletti, nemrég ültetett sövénysáv, ami a végét járja. Kár. Elhiszem, hogy drága a víz, de az ültetés még drágább volt, a pótlás még annál is drágább lesz.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szerémi út 41

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. szeptember 9., péntek 11:06
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • M. V. Klára elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés leírását "A Szerémi út mentén is száradnak a fák, sövény. Ez itt a Hengermalom-Szerémi út melletti szervizút sarkánál a szelektív hulladékgyűjtő sziget melletti, nemrég ültetett sövénysáv, ami a végét járja. Kár. Elhiszem, hogy drága a víz, de az ültetés még drágább volt, a pótlás még annál is drágább lesz."-ról "...

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy a Szerémi út zajárnyékoló fal felőli oldala nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Gajdov Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Veszélyes száraz ágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Király Andor
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Rátz László utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Vincellér utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére