Megoldásra vár

Törött gyalogátkelőhely jelzőgomb

Anonim Járókelő

A képen látható gyalogátkelő jelzőgomb felső rögzítése eltört és nem működik. A jelzőgomb a Hegyalja út Gellérthegy felőli oldalán található.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Hegyalja út 32

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük az I. Hegyalja út - Avar utca csomópontban észlelt, törött rögzítéssel kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    For...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére