Megoldásra vár

Elhagyott autó

Anonim Járókelő

JSZP szerint a jármű:
tipus: OPEL VECTRA GL 1.6
MŰSZAKI ÉRVÉNYESSÉG: 2021.03.04.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Vas Gereben u. 5

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Admin!

    A jarokelo.hu oldalról a rendeszet@hivatal.kispest.hu címre 2022. augusztus 14-én érkezett 107243. számú bejelentésre az alábbi tájékoztatást adjuk meg:

    A Kispesti Rendészeti Központ
    ...
  • Csiszàr Vince hozzászólt a bejelentéshez.

    Màr van ròla poszt.
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Törött fehér gépkocsi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    József Attila utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott fekete autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Zrínyi utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Nagysándor József utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére