Megoldott

elhagyott lomis autó + szeméthegy

Anonim Járókelő

Az alábbi bejeltésben szereplő lomis autó körül egyre nagyobb, növekvő szemét és szenny halom uralkodik.
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/105701/elhagyott-lomis-auto

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Bem u. 50

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A teherautó környékét szépen feltakarították.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Én biztosan visszadobálnék mindent az autóra, hiszen köztudodd, hogy a körülötte szétszórt hulladék 100%-a onnan származik.
  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatjuk Önöket, hogy a kollégáink ellenőrizni fogják az érintett helyszínt és a szükséges intézkedéseket megteszik az ügyben.
    Köszönjük a bejelentést!

    Közpark Kft.
    Köztiszta
    ...
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület KÖZPARK NKft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Pákozd utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Illegális szemétlerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Vécsey utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét szóródás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Márk Trepák
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Üllői út (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére