Megoldott

Sitt fekete zsákokban

Anonim Járókelő

Sitt fekete zsákokban a Hajóépítő sétány Cserhalom és Váci út közötti szakaszán..

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 162

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését.
    Az Ön által bejelentett helyszínen a Közszolgáltató Zrt. elszállította a sittes zsákokat.

    Köszönöm, hogy segíti munkánkat!

    Karácsonyi Magdolna
    aljegy
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó szemetes kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Váci út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Még mindig szemétlerakat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Raoul Wallenberg (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zsákos hulladék és fakinövések

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Váci út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére