Megoldott

Gyalogos átkelő jelző gomb

A Szilágyi Erzsébet fasor és a Nyúl utca kereszteződésénél található gyalogos átkelő jelzőgombja elé lóg egy vascső és folyamatosan világít.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Nyúl utca

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő nyomógomb hozzáférhető helyen van, és csak a megnyomása esetén világít.
    Kérjük tájékoztatásunk szíves elfogadását.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    For...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Halász Anikó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ellentmondás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: Budapest Közút
    Krisztina körút (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elromlott jelzőlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Alkotás utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Gyalogos lampában kiégett a zöld jelzés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szilágyi Erzsébet fasor (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére