Megoldott

Elhagyott sitt és szemét

A haz elott egy zacskonyi sitt es egyeb szemét van a fa toveben.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Szent István krt. 7-I. emelet 6A ajtó

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a bejelentett terület takarítását elvégezték, az illegálisan kihelyezett sittet elszállították.
    Tájékoztatjuk továbbá, hog
    ...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft."-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A Szent István körút a főváros kezelésébe tartozó terület.
    Illetékesség hiányában kérjük a bejelentést tovább küldeni.

    Üdvözlettel,
    Misik Dóra
    parkfenntartási ágazatvezető
    [varosu
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.

  • Szűcs-Zágoni Bella bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem takarított utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Falk Miksa utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Belvárosi szemetes közterületek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Deák Ferenc tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Egy kupac szemèt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Maglódi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére