Megoldott

Faág a járdán

FRISSÍTÉS 2022. 08. 29.

XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza:

Tájékoztatjuk, hogy a problémát nem utcai sorfa, hanem egy magántelekről
kihajló ostorfa ága okozza, így a közterületi járda fölé hajló ág
eltávolítása az ingatlantulajdonosok feladata.

----------------------

Kedves Járókelő csapat!

Sajnos az egyik ág az Ilka utcában a legutóbbi eső alatt megrogyott és a járdára lóg.
Ennek felkötése/levágása sok kellemetlenséget segítene megoldani.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Ilka u. 41a

Hozzászólások

  • Rózsa Ábel lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    Ellenőrzésünk időpontjában a probléma nem állt fenn.

    *Tisztelettel:*

    *Ügyfélszolgálati Iroda*

    Jarokelo.hu ezt írta (időpont: 2022. aug. 29., H,
    12:36):

    > Tisztelt XIV.
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Kedves Járókelő csapat! Sajnos az egyik ág az Ilka utcában a legutóbbi eső alatt megrogyott és a járdára lóg. Ennek felkotese/levágása sok kellemetlenséget segítene megoldani."-ról "FRISSÍTÉS 2022. 08. 29. XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza: Tájékoztatjuk, hogy a problémát nem ...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a problémát nem utcai sorfa, hanem egy magántelekről
    kihajló ostorfa ága okozza, így a közterületi járda fölé hajló ág
    eltávolítása az ingatlantulajdonosok...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Vámos Bence bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Parkolás a zöldterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vóker János
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Gvadányi utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    5
    Megoldásra vár
    5

    Parkoló autók rossz helyen hónapok óta

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Ond vezér park (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére