Megoldatlan

H7 végállomás szemét

A H7es hév végállomása szemetes. Kérem ennek takarítását! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Csepel

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Gudenus László hozzászólt a bejelentéshez.

    A terület megtisztítása megtörtént, de sajnos napokkal később ugyanúgy nézett ki. Sajnos az ott álló őrök sem szólnak senkire, aki flakonokat vagy cigarettacsikket dobál el. Így Megoldhatatlan státusz...
  • Gudenus László visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0041167-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00107217

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését.

    Az illetékes MÁV-HÉV Zrt. tájékoztatása szerint a terület hull...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gudenus László hozzászólt a bejelentéshez.

    A terület egy részét sikerült kitakarítani. A másik hasonlóképpen néz ki.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV-HÉV Zrt.

  • Gudenus László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére