Válaszra vár

VW Golf

Több mint egy éve itt áll a békásmegyeri p+r parkolóban és 1,5éve nincs vizsgáztatva sem.
Nincs kötelező biztosítása.
Hivatalból ki van vonva.
Adatok a JSZP rendszerből származnak.
Kérem távolítsák el a parkolóból, köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Csobánka tér 5

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Musztács Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Műszaki lejárt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Pünkösdfürdő (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült rendszám nélküli jármüvek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gyógyszergyár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére