Megoldott

Kidőlt jelzőtábla

A 12. kerület Bürök utca 6. szám előtt elfekvőben van egy megállni és várakozni tilos tábla, látszólag sérülémentesen.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Bürök u. 6

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Csia Márton hozzászólt a bejelentéshez.

    Másnapra meg is oldották! Köszönöm szépen!
  • Csia Márton visszajelzésére vár.

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Észrevételét köszönjük, a jelzőtábla helyreállítására intézkedünk.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image003.png@01D11566.A77E1300]
    e
    ...
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Csia Márton bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ellentmondás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: Budapest Közút
    Krisztina körút (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elromlott jelzőlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Alkotás utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dobsinai utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére