Megoldott

Beszakadt járda az akna mellett

Anonim Járókelő

A képen látható Telekomos akna megsüllyedt, mellette a járda beszakadt. Kérjük a mielőbbi javítást. Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Labanc út 25

Hozzászólások

  • Járókelő Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Balesetveszélyes aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Márton utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Fedlap kiáll a keretéből

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Vécsey utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kátyúk, járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Fenyves lejtő (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére