Megoldott

Leesett kuka

Anonim Járókelő

Kérem javítsák meg a kukát! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hadrianus u. 5

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A javítás megtörtént.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00107189 számú levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy a Hadrianus utcában a szemetes javítása megtörtént.
    Köszönjük a bejelentést!

    Tisztelettel,

    Óbuda-Békásmegyer Kö...
  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését!
    Megkeresését továbbítottuk Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet Városüzemeltetési részlege felé intézkedés céljából.

    Intézkedésig türelmét kérjük!

    T
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Üvegszilánkok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Zipernovszky Károly utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hulladék a bokrokban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Szentendrei út 207-209. (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Eltűnt a szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Jós utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére