Megoldott

Lomis autógumi

Itthagyták a lomisok. Kérem, szedjék le.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Tóvirág u. 10

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás utcanév tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Garami Gáborné
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Zágrábi utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Térfigyelő kamera pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Sörgyár utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Egy otthagyott betontömb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Venyige utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére