Megoldásra vár

Kiszáradt fa

Anonim Járókelő

Sajnos a nagy meleg és a gondozás hiánya miatt több fa kiszáradt a jelölt területen.

Kérjük az őszi faültetési időszakban pótolják és jövőre gondozzák is őket

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Hauszmann Alajos u. 10

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. szeptember 7., szerda 12:27
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Éppen én is be szerettem volna jelenteni. Hiába ültetik el a fákat, ha nem gondozzák őket.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére