Válaszra vár

Villanyoszlop melletti támfa kidőlt

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2022.08.23
Az E.ON válasza:

,,A jelzett berendezés nem az elektromos elosztóhálózat része, nem társaságunk tulajdona."

----

Kidőlt a helyéről, funkcióját tekintve nem tudom ez mennyire veszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Batthyány u. 13

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a Batthyány u. 13. előtti távközlési oszlop hibájára vonatkozó bejelentését, amelyet megvizsgáltunk és a mai napon továbbítottuk az illetékes Magyar Telekom Nyrt. felé a
    ...
  • B-F. Tamara elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • B-F. Tamara megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hi
    ...
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "Kidőlt a helyéről, funkcióját tekintve nem tudom ez mennyire veszélyes."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.08.23 Az E.ON válasza: ,,A jelzett berendezés nem az elektromos elosztóhálózat része, nem társaságunk tulajdona." ---- Kidőlt a helyéről, funkcióját tekintve nem tudom ez mennyire veszélyes."-ra.

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gáz a járda mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Balogh Roland
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Újpalotai út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdán lévő kosz, avar

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Istvántelki út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    István úti járda felújítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    István út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére