Megoldott

Törött csatornafedél a járdán

Anonim Járókelő

Törött csatornafedél a járdán
Határ út, Nagykőrösi út kereszteződésénél, a wekerlei sarkon, a lépcső alján.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Nagykőrösi út / Határ út

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére