Megoldásra vár

Megsüllyedt fedlap

Tisztelt Budapest Közút!
A Fehérvári úton, az Etele út közelében található, feltehetőleg forgalomirányításos fedlap elfordult és megsüllyedt.
Kérem lehetőségük szerint színtbehelyezni.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Plébániahivatalok

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XI. kerület, Fehérvári út 88. előtti járdán a megsüllyedt, kopott, kisméretű fedlap cseréjét, javítását Társaságunk megrendelte.
    A hiba elhárításáig szíves türelmét kérjük.

    Ü...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére