Megoldásra vár

Akadálymentesítés

Sziasztok, Romaifürdő aluljároban nincs akadálymentes kerékpár, babakocsi le-felviteli lehetőség. Az iskolába, kerékpárral közlejedő gyerekek napi eletét “keseríti” meg az állandó cipekedés. A közelben gyalogosátkelő sincs. Tudtok segíteni?

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Rómaifürdő

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0041095/2022

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00107150

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését. A Budapest Közút Zrt. hivatalos állásfoglalásában arról tájékoztatja,
    ...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Forgalomtechnika"-ról "Akadálymentesítés"-ra.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV-HÉV Zrt.

  • Hegedüs Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Magas padka a Szentlélek téren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Óbuda (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldatlan
    4
    Megoldatlan
    4

    Szegélyek akadálymentesítése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Békásmegyer, Újmegyeri tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére