Megoldásra vár

gyalogátkelőhely zöld fénye nem világít

A térképi jelzett helyen, ...
a Gyöngyösi utca vonalában , annak déli oldalán haladó zebra utolsó (legnyugatabbra eső) gyalogos-lámpájának zöld fénye nem fénylik, hanem csak sötétlik.
Kérem szíves jav.
Köszönettel

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Cziffra György Park Fitness Park

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XIII. Göncöl utca - Gyöngyösi utca csomópontban észlelt, hibás jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhajlitott tabla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Haris Gergely
    Illetékes: Budapest Közút
    Katona József utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Átrozsdásodott oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Váci út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére