Megerősítésre vár

megfordult tábla

Kérem a tábla szíves visszaforgatáésát továbbá jogszabály szerinti szíves elfordulás-elleni rögíztését.
Jelige: "villáskulcs"
Köszönettel

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Római úti lakótelep

Hozzászólások

  • Rózsa Géza visszajelzésére vár.

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Észrevételét köszönjük, a jelzőtáblák helyreállítására intézkedünk.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image003.png@01D11566.A77E1300]
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Ez ideiglenes?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ányos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Budapest Közút
    Amfiteátrum utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Budapest Közút
    Bálint György utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére