Megoldásra vár

30-as zóna kezdete tábla hiányzik

A jelzett sarkon az Emőd utcától északra eső részből dél felé az Emőd-re érkezve a 30-as zóna vége tábla ki van téve, de ugyanitt (É-felé haladva) már kezdete nincsen a 30-as zónának.

Érdekes viszont, hogy az egész terület a "vége" szempontjából is aggályos: Várható lenne, hogy a Mátyás király út (Észak-Északkelet felől) véget vessen ennek a 30-as zónának, azonban a területre ebből az irányból sem az Ady Endrén, sem a Zrínyin (a Mátyás király felől) nincsen kitéve sem 30-as zóna kezdete, sem 30-as zóna vége tábla.

További "érdekesség", hogy a https://www.arcgis.com/home/webmap/viewer.html?url=https%3A%2F%2Fkapu.budapestkozut.hu%2Farcgis%2Frest%2Fservices%2Fkozutfigyelo%2Fkozutfigyelo%2FMapServer&source=sd térkép ezt a területet nem is jelzi forgalomcsillapított területnek...

Végeredményben kérem a terület szíves átgondolását és amennyiben 30-as zónának szánják, úgy kérem annak minden be és kijáratát határozottan és egyértelműen kitáblázni,
amennyiben azonban nem 30-as zóna a terület, akkor a mégis, fölöslegesen kint lévő egy-egy táblát is levenni szíveskedjenek.

Köszönettel

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Keve u. 45

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Észrevételét köszönjük. Az Emőd utcától északra eső terület jelenleg még nem forgalomcsillapított terület.
    A Keve utcán kint lévő helytelen jelzőtábla megszüntetésére intézkedünk.
    ...
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Ez ideiglenes?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ányos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Budapest Közút
    Amfiteátrum utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Budapest Közút
    Bálint György utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére