Megoldott

Lomis tábla a fán

Anonim Járókelő

Az idei lomtalanítás óta lóg ez a "fogva" tábla a fán, biciklilakattal rögzítve.

Ha jönnek leszedni, kérem, hogy az innen pár méterre lévő, ugyanilyen (de már tavaly óta fenn lévő) táblát is legyenek kedvesek levenni: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/97329/lomis-tabla-a-fan

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Aradi u. 20

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Szemét"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szépen a segítséget!
  • Járókelő Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Újpest Önkormányzati Rendészetverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő!
    Tisztelt Bejelentő!

    Engedjék meg, hogy tájékoztassuk Önöket, mi szerint a hivatkozott illegális "táblákat" az Újpesti Önkormányzati Rendészet közreműködésével, az Újpesti Önkormány...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sitthalmok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Nyár utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szétszórt szemét a járda mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Bocskai utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Fedlap a fűben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Novotny T
    Illetékes: Budapest Közút
    Újpest-városkapu M (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére