Megoldásra vár

Galambok szarnak az automatára

Anonim Járókelő

Gusztustalan az összes automata.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Békásmegyer

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0040763/2022

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00107129

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK Zrt. szakterülete köszöni megkeresését, melyet továbbítottak üzemeltető partnerüknek, kérve a...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lefóliázott szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Göncz Árpád városközpont (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kuka helye

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kelenföld vasútállomás (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére