Válaszra vár

Összefirkálták

Ezt a kapcsolószekrényt összefirkálták :)

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Béke tér 6

Hozzászólások

  • DIGI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!

    Köszönjük, hogy az DIGI Kft. ügyfélszolgálatához fordult. "Új bejelentés - JAROKELO-BUDAPEST-00107112" tárgyú elektronikus levele megérkezett hozzánk, melyet [4124508] azonosítószám...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • A bizotnságos városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Aszfalthiányos fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Szent István út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Széttört beton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Cirmos sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiálló fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére