Megoldásra vár

Útburkolat festés

Anonim Járókelő

A Nánási út, és a Pók utca kereszteződésbe, teljesen le van kopva az útburkolati jel, így elég sűrűn résen kell lenni, hogy ne ütközzenek az autók, mert nem tudják hol van a sáv, amiben kanyarodniuk kell.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Nánási út 1

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy idei útburkolatijel-fenntartási programunkra szánt pénzügyi keretet, a már megrendelt illetve rögzített mennyiségek elérték. Amennyiben lehetőségünk lesz tarta
    ...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elkopott felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    11 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Valaki tolatott

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Budapest Közút
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére