Megoldott

Kidőlt, otthagyott tábla

A Dániel út 2 sz. előtt 2 hete fekszik egy közlekedési tábla. Kérem az elszállítását vagy helyreállítását.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Dániel út 2

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Novotny T hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét, a tábla helyreállítására megtesszük a szükséges intézkedést. A megvalósulási kérjük szíves türelmét.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai I
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Novotny T bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére