Válaszra vár

Otthagyott törmelék

A Dániel út 20. sz. előtt több, mint 2 hete az útfelújítás után ottmaradt egy törmelékhalom. Kérem az elszállítását. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Dániel út 20

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Szemét"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam az illetékes szakirodának.

    Üdvözlettel:

    Molnár Viktória

    Budapest Főváros XII.kerület Hegyvidéki
    Polgármesteri Hivatal
    Polg
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Novotny T bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére