Megerősítésre vár

Nem bekapcsolt gyalogoslámpa

Anonim Járókelő

Az erzsébet-híd alól délről érkező forgalmat rendkívül lassítja hogy a gyalogosok lassú és tétova áramlása a döbrentei téren, ahol vannak felszerelt nem működő jelzőlámpák.
A nem működő jelzőlámpák a gyalogosoknak is rosszak, mert nem tudják hogy mehetnek-e, illetve véleményem szerint balesetveszélyesbb is mint egy működő lámpa.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Döbrentei tér 4165

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 107085-ös számú megkeresésre Társaságunk az alábbi választ adja:

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentése alapján a jelzett gyalogátkelő forgalmát megvizsgáltuk délutáni csúcsidős
    ...
  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok
    Jó, hogy bejelentetted, már én is akartam többször. Valószínűleg szándékosan kapcsolják át időnként "sárga villogó" üzemmódra az autós lámpát. Ilyenkor, nem tud mit mutatni a gyalogos lámpa,...
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére