Megoldott

Lekopott zebra

Tisztelt Illetékes!

Szinte teljesen lekopott a gyalogátkelőhely felfestése a Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium előtt. Sajnos általános tapasztalat, hogy az autósok sokszor nem állnak meg a dupla STOP tábla / dupla keretezett gyalogátkelőhely tábla ellenére sem. Ezen a helyzeten csak ront, hogy most már alig maradt valami a felfestésből.

Kérem a hiba elhárításáról intézkedni szíveskedjenek!

Tisztelettel:
Szelényi Dániel

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Simonyi Zsigmond u. 33

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a fényképes visszajelzést!
  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Adminok! Szépen elkészült a javítás, az ügy MEGOLDOTTként zárható, köszönöm!
  • Szelényi Dániel visszajelzésére vár.

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által jelzett helyszín az idei évi útburkolatijel-fenntartási programunkban szerepel. A burkolati jelek felújításáig szíves türelmét kérjük.

    Ü
    ...
  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Szelényi Dániel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megrongálódott jelzőlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kőrösi Csoma Sándor út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére