Válaszra vár

Elhanyagolt, kiszáradó sövény a Weiss Manfréd úton

FRISSÍTÉS 2022.09.08.
Csepeli Városgazda válasza:
Weiss Manfréd út Fővárosi tulajdonban van, nem Társaságunk az illetékes a növények ápolásában. Kérjük bejelentésével forduljon a Főkert Zrt.-hez

----

Elhanyagolt, és szárad ki a sövény a Weiss Manfréd úton. Szemmel láthatóan mostanában nem metszették, ezért felnyurgul (már amelyik még él), alul felkopaszodott, így nem árnyékolja a talajt maga körül, emiatt még jobban szárad ki. A pár évvel ezelőtti elültetésük óta fele már kipusztult, a maradék sincs éppen jó bőrben, egyre ritkul ki. Ronda, tré, igénytelen. Öntözni és metszeni kéne.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Weiss Manfréd út

Hozzászólások

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "Elhanyagolt, és szárad ki a sövény a Weiss Manfréd úton. Szemmel láthatóan mostanában nem metszették, ezért felnyurgul (már amelyik még él), alul felkopaszodott, így nem árnyékolja a talajt maga körül, emiatt még jobban szárad ki. A pár évvel ezelőtti elültetésük óta fele már kipusztult, a maradék sincs éppen jó bőrb...

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő Iktatószám: 1/4023/1/2022/V1

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő Weiss Manfréd út Fővárosi tulajdonban van, nem Társaságunk a
    ...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett helyszínen a sövény telepítése a XXI. kerületi önkormányzattal való közös akció keretében történt. A megállapodás szerint...
  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Gajdov Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltakart lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gudenus László
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    II. Rákóczi Ferenc út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdára behajló növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Védgát utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Védgát utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére