Megoldott

Eldőlt facsemete a Jubileumi parkban

3 facsemete eldőlt, kijött a földből a tartó farúd. Kérem, állítsák helyre.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szabó Dezső stny.

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    :)
  • Fekete Dorottya hozzászólt a bejelentéshez.

    És valóban ???? --> a sok kérdőjel egy emoji volt, amit eképpen dolgozott fel a Járókelő rendszere.

    A fát felállították és megtámasztották, köszönet érte, a Föld nevében.
  • Fekete Dorottya hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott.
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Fekete Dorottya hozzászólt a bejelentéshez.

    És valóban ????
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink az elhajló fát megerősítették.

    Tisztelettel: BKM FŐKERT Kertészeti Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/107057/eldolt-facsemete-a-jubileumi-parkban
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Mivel az illetékesnek 30 napos határideje van a válaszadásra, és a bejelentésedet kevesebb mint 30 napja küldtük el, jelenleg nem áll módunkban az ügyet újra elküldeni. Ha az illetékes nem vála...
  • Fekete Dorottya hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem küldjék el még egyszer a Főkert gellérthegyi üzemegységének a bejelentést, mert a fa azóta is ugyanúgy el van dőlve.
  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Fekete Dorottya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére