Megoldásra vár

Kiömlött beton az aszfalton

A XI. kerületi Karinthy Frigyes úton, a Bicskei utcánál évek óta zavarja a közlekedést egy, az úttestre kb. 8 méteres szakaszon kiömlött 3-4 cm magas beton úthiba.
Az úttesből leválasztott kerékpárút közepén lévő "szennyeződés" miatt a kerékpárutat jelölő festékcsík sincs felfestve ezen a szakaszon.

A zavaró úthiba már a 2011-es StreetView-felvételen is látszik:
https://www.google.com/maps/@47.477122,19.0499159,3a,59.7y,315.76h,72.74t/data=!3m6!1e1!3m4!1sqVs64MdncaXQMG4vxc_47Q!2e0!7i13312!8i6656

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Karinthy Frigyes út 10

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Matula Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Budapest Közút! Azt írják: „ a kerékpáros forgalmat nem
    akadályozzák, esztétikai hibát jelentenek.”. Ezt tapasztalatból írják? kerékpárosként nap mint nap látom, hogy az erre járók kerülgetik...
  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    A XI. kerületben sok helyen tapasztalható, de sajnos nekem sem sikerült semmilyen intézkedést kicsikarni az ügyben.

    https://jarokelo.hu/69749

    Én anno itt még ezt is megkaptam tőlük:
    ”A biztonságos k...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Matula Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kitérő út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Pukli

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Veszélyes kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: V. Áron
    Illetékes: Budapest Közút
    Dombóvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére