Megoldott

Újpest - Lefejezett fák

A látvány magáért beszél.
Két kérdés: Miért? ill. Miért most?

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, József Attila u. 74a

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 00107024 számú bejelentésre az alábbi választ adjuk.

    Újpest utcáin, parkjaiban közel 1900 db japán akác fa található. Ezek a fák általában a II. világháború után, a háború miatt
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Balogh Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez volt a "Faápolás". Ühüm. Remek. Végülis csak árnyékot és hűvöst adtak, tisztították a levegőt, felfogták az utca zaját-porát, eltakarták a forgalmas Árpád utat, szép zöld és virágos volt az utca....
  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    szétmállott a térkő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ügető utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Benőtte a fa a térkövet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Lakkozó utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére