Megoldott

Szörnyű hang

Ma a képen látható hintám ültem. Amikor hajtottam magam akkor ezt a szörnyű hangot lehetett hallani. Körülbelül olyan hangja volt mint a szellentés. Kérem szüntessék meg a zajt

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Simon Bolivar stny. 3-5

Hozzászólások

  • Rózsa Ábel lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/3944/1/2022/V3

    Tájékoztatjuk, hogy Közterületi-műszaki Csoportunk a bejelentésbe
    ...
  • A bizotnságos városért hozzászólt a bejelentéshez.

    :)
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • A bizotnságos városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elromlott szellőztető

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Matróz utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Gazos tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sok kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: G. László
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Kiss János altábornagy utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére