Megoldott

Bálványfa

Kérem vágják ki. Nyírfa utcai játszótéren van.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Csillagtelep

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • A bizotnságos városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem találkozom közepéig. Passz Megoldásra vár
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő Iktatószám: 1/3942/1/2022/V1

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Zöldterület-fenntartási Osztályunk szakemberei megvizsgálták a bejelentésben m
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • A bizotnságos városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elromlott szellőztető

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Matróz utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Gazos tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sok kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: G. László
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Kiss János altábornagy utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére