Megoldott

Gyalogosátkelő előtt nem működik a nyomógomb

A metró feljáróhoz közeli gyalogosátkelő előtt levő gomb, mellyel jelezni lehet, hogy a gyalogos ott áll és szeretne átmenni a zebrán el van törve, nem lehet benyomni, emiatt hosszas ideig nem vált a lámpa. Ha megpróbálja benyomni az ember az eltört gombot az elvághatja az ujját.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Üllői út 199

Hozzászólások

  • Schneider Géza lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük, a bejelentő visszajelzése alapján megoldottként lezártuk.
  • Doszpoth Izabell hozzászólt a bejelentéshez.

    A problémát megoldották, megfelelően működnek az új jelzőgombok
  • Doszpoth Izabell hozzászólt a bejelentéshez.

    Kicserélték a kapcsolót, bár ha megnyomom nem láttam, hogy be lenne kötve / világítana.
  • B-F. Tamara megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a IX. Ferde u. IBIS szálló gyalogosátkelő csomópontban észlelt, sérült nyomógombbal kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST K...
  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Doszpoth Izabell bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére