Válaszra vár

Angyalföldi út leszakadt faág

Az Angyalföldi út 13-mal szemben leszakadt a szivarfa egyik faága és belóg a járdára.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 33

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon...
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sok, magas parlagfű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Vizafogó utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére