Válaszra vár

Szétrohadt törzsű fa

Az út szélén álló fa törzse a talajszinten láthatóan szét van rohadva. Bármikor baleset történhet. Ez nagyon veszélyes!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kárpát utca - Tisza utca

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez volt a fára kifüggesztve. Kivágják, majd pótolják
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon...
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sok, magas parlagfű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Vizafogó utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Illak Adrián
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Pulszky utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére