Megoldott

Hibás jelzőlámpa érzékelő

A XIII. ker. Pozsonyi út/Radnóti Miklós utca kereszteződésnél (kifele irányban) nem működik a kerékpáros forgalomirányító jelzőlámpa érzékelője, így a kereszteződés többi jelzésétől függetlenül tilos jelzést mutat, ezzel szabálytalan közlekedésre kényszerítve a Jászai Mari tér felől érkező kerékpárosokat.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Pozsonyi út 20

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XIII. Pozsonyi út - Radnóti Miklós utca csomópontban észlelt, hibás kerékpáros bejelentkezéssel kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelette...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Dombovári Márton bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhajlitott tabla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Haris Gergely
    Illetékes: Budapest Közút
    Katona József utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Átrozsdásodott oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Váci út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére